XII Narodowy Młodzieżowy Czempionat Koni Małopolskich - wyniki Email

XII Narodowy Młodzieżowy Czempionat Koni Małopolskich

 

Klasa IA - ogierki roczne

1

42.33

Sylwek

gn.

Emerson

Salwa / Oregon xx

M. Granda

2

41.33

Burian

gn.

Barnaba

Betsy / Paszkwil

A.Krawczyk/D.Sulowski

3

40.67

Justus

kaszt.

Bekas

Jurata / Przedświt XIII-4

M. i A. Bieńko

4

40.33

Agat

k.

Barnaba

Armona / Decoration xo

K.Podkańska-Dziubińska

5

38.33

Haltbar

gn.

Jurand

Heroina / Barok

A. Łój

 

Klasa IB - ogierki roczne

1

44.33

Elastor

sk.gn.

Efekt

Elandra / Decoration xo

SK Janów Podlaski

2

40.33

Esteban

k.

Emaks

Esencja / Jalienny xo

SK Janów Podlaski

3

40.00

Bos

kaszt.

Drop

Bafra / Berberys xxoo

W. Włodarczyk

4

38.67

Dywizjon

s.

Decybel I

Dewiza / Mikron

J. Soska

5

38.00

Palmer

gn.

Harpun

Pawana / Jasyr

A. Dybka

 

Klasa IIA - ogierki dwuletnie

1

43.67

El Ejido

c.gn.

Emetyt

Egzema / Przedświt XIII-4

J. Zuber

2

41.67

Amurat

gn.

Jurand

Asturia / Lubań

M. Kordalska

3

40.00

Enamorado

c.gn.

Berberys xxoo

Elia / Tin Tin xxoo

D. Trochym

4

39.67

Heros-Ber

s.

Krym

Hesja / Berberys xxoo

J. Kosacki

5

37.67

D'Iago C

s.

Vis Versa xo

Drima / Bajt

A. Galos

 

Klasa IIB - ogierki dwuletnie

1

42.67

Ekolog

gn.

Dounba xx

Ekspansja / Veritas xo

SK Janów Podlaski

2

42.00

Tuhaj Bej

gn.

Emetyt

Taja / Eurol oo

A. Borkowski

3

41.33

Hati

kaszt.

Efekt

Heroina / Barok

A. Łój

4

39.67

Horyzont

s.

Emetyt

Herbatka / Hebron

G. Rysak

5

38.33

Jafar

c.gn.

Barnaba

Jurata / Przedświt XIII-4

M. i A. Bieńko

 

Klasa IIIA - klaczki roczne

1

42.00

Pardwa

s.

Emetyt

Pilica / Arcus xx

K. Zychowicz

2

41.67

Jemioła

gn.

Demon

Jedlanka / Jun Bej

B. Dąbrowski

3

39.33

Elegancja

gn.

Harpun

Egzaltacja / Erol

G. Sęczek

4

39.00

Armenia

c.gn.

Atut

Asturia / Barak

A. Ponikowski

5

39.00

Delicja

s.

Jurand

Donna / Hebron

P. Denkiewicz

 

Klasa IIIB - klaczki roczne

1

42.00

Heroika

k.

Efekt

Herca / Vis Versa xo

SK Janów Podlaski

2

41.33

Asysta

gn.

Emaks

Astella / Veritas xo

SK Janów Podlaski

3

41.00

Eskadra

c.gn.

Dounba xx

Estyma / Veritas xo

SK Janów Podlaski

4

40.33

Emika

c.gn.

El Vis oo

Elizja / Cynik xx

Z.Wójcik

5

38.67

Luizjana

gn.

Emaks

Lusia / Drops

A. Piwowarski

 

Klasa IVA - klaczki dwuletnie

1

41.33

Andżalia

c.gn.

Wareg

Andora / Dresk

P. Bugała

2

41.33

Pilawa

gn.

Juniperus

Pilica / Arcus xx

K. Zychowicz

3

40.00

Gruzja

gn.

Donbas

Gondola / Grodziec

M. Stanowska/M. Hałas

4

38.67

Kaja

gn.

Juniperus

Kohorta / Hillon

K. Zychowicz

5

37.33

Ermina

gn.

Berberys xxoo

Eureka / Embargo

S. Warchoł

 

Klasa IVB - klaczki dwuletnie

1

42.33

Ekspedycja

sk.gn.

Dounba xx

Esencja / Jalienny xo

SK Janów Podlaski

2

42.00

Lusi

gn.

Lubań

Lusia / Drops

A. Piwowarski

3

42.00

Artemida

kaszt.

Drop

Arizona / Rahman xo

A. Piwowarski

4

41.33

Arsyna

sk.gn.

Barnaba

Artena / Szał xxoo

SK Janów Podlaski

5

40.33

Aszantka

gn.

Jurand

Aisza Dahomanka  / Dabur Dahoman

M. Kordalska

 

Klasa V - klaczki trzyletnie

1

40.67

Aronia

gn.

Emetyt 

Amaltea  / Joker 

A. Piwowarski

2

39.67

Mocca

k.

Baryt 

Morfina / Emir 

A. Łój

3

38.33

Persja

gn.

Hrubieszów 

Pacunelka Shagya  / Handel 

M. Pogorzelski/A. Sokołowski

4

38.00

Parajana

gn.

Emerson 

Pistacja / Lubczyk

M. Szymala / M. Skoczeń

5

37.33

Latynoska

sk.gn.

Chester

Lady / Drops

S. Zaremba / S. Supera

 

 

 

Czempionat Ogierów Młodszych i Najlepsze Piątki

 

El Ejido

2007

c.gn.

Emetyt 

Egzema  / Przedświt XIII-4 

J. Zuber

Elastor

2008

sk.gn.

Efekt 

Elandra / Decoration xo

SK Janów Podlaski

 

Amurat

2007

gn.

Jurand

Asturia  / Lubań 

M. Kordalska

Tuhaj Bej

2007

.gn.

Emetyt 

Taja  / Eurol oo

A. Borkowski

Esteban

2008

k.

Emaks 

Esencja  / Jalienny xo

SK Janów Podlaski

 

 

Czempionat Klaczy Młodszych i Najlepsze Piątki

 

Ekspedycja

2007

sk.gn.

Dounba xx

Esencja  / Jalienny xo

SK Janów Podlaski

Aronia

2006

gn.

Emetyt 

Amaltea  / Joker

A. Piwowarski

 

Adżalia

2007

c.gn.

Wareg

Andora / Dresk 

P. Bugała

Heroika

2008

k.

Efekt 

Herca  / Vis Versa xo

SK Janów Podlaski

Artemida

2007

kaszt.

Drop 

Arizona m / Rahman xo

A. Piwowarski

 

 

Najlepszy Koń Pokazu

 

El Ejido

2007

c.gn.

Emetyt 

Egzema m / Przedświt XIII-4 x

J. Zuber