Bogusławice 2004 - wyniki próby dzielności Email

 Wyniki próby dzielności ogierów małopolskich w ZT Bogusławice 6-7.06.2004

 

Ogiery, które zdały próbę dzielności

  1. Liwiec (First des Termes xo – Larisa  / Judex xx) SK Walewice  IWU 136
  2. Baryt (Decoration xo – Bawełna  / Oregon xx) SK Janów Podlaski IWU 125
  3. Hutor (First des Termes xo – Haduda  / Hippies) SK Walewice IWU 122
  4. Euroboss (Bok  – Eureka  / Plaster) Jan Zuber IWU 121
  5. Parnas (Emir  – Pleszka  / Szał xxoo) SK Janów Podlaski IWU 120
  6. Fodel (Ryon d’Anzex xo – Feria des Cretes xo/Oberon du Moulin sf)B. Małyszko IWU 120
  7. Nort (Berlin Bej  – Norma xxoo / Wiedeń oo)  SO Białka IWU 119
  8. Juniperus (Bolivar  – Jagoda  / Jun Bej) B.Dąbrowski IWU 119
  9. Łoskot (Profesional xx – Ława  / Jarabub xx) Roman Drabiński IWU 118
  10. Harap (Vis Versa xo – Horpyna  / Campetot xo) Maciej Krawczyk IWU 113
  11. Heron (Zoon  – Hiriana  / Emetyt)  SK Janów Podlaski IWU 110
  12. Forest (First des Termes xo – Fryga  / Judex xx) Sławoj Głódź IWU 108
  13. Balet (Hegemon  – Baria  / Oregon xx) M. A. Bieńko IWU 107
  14. Welgrim (Milczan  – Wena  / Saroyan xx) SK Prudnik IWU 107
  15. Aspan (Emir  – Ascota  / Barak)  SK Janów Podlaski IWU 102
  16. Kamp (Berlin Bej  – Kama xxoo / Pers oo) SO Białka IWU 100
  17. Barnaba (Emir  – Baryłka  / Barak)  SK Janów Podlaski IWU 98
  18. Brek (Grafit  – Biona  / Dresk) Andrzej Woda IWU 97
  19. Baker (Chester  – Bona  / Moabit xx) O.Miśkiewicz IWU 97
  20. Arad (Emir  – Aragona  / Szał xxoo) SK Janów Podlaski IWU 90
  21. Cyprys (Akrobata  – Chesia xx / Dakota xx) Mirosław Sadowiski IWU 88
  22. Europ (Bach  – Eulalia  / Furioso XXXIX-16 x) Michał Sapieha IWU 83
  23. Eliot (Bach  – Elita  / Przedświt XIII-4 x) Michał Sapieha IWU 82

 

Ogiery, które nie zdały próby dzielności

  1. Kair( Grafit  – Kalia  / Kwartet xo) Andrzej Woda IWU 78
  2. Łut (Saganek  – Ławica  / Emetyt)  SK Walewice IWU 78
  3. Orlik (Bach  – Orawa xx / Mehari xx)Michał Sapieha IWU 72
  4. Chocim (Bach  – Chityna  / Odenat xx) Michał Sapieha IWU 70
  5. Ikar (Banita xx – Inaria  / Dresk) J.Górski / A.Woda IWU 67
  6. Asumpt (Veritas xo – Asoglina  / Kwartet xo) SK Janów Podlaski IWU 59