Wyniki XIX Narodowego Młodzieżowego Czempionatu Koni Małopolskich Email

Przedstawiamy wyniki XIX Narodowego Młodzieżowego Czempionatu Koni Małopolskich :

 

Najlepszy Koń Pokazu - Karioka (Efekt – Karoca po Divisor xx) SK Janów Podlaski

foto. Mateusz Staszałek

Czempionka Polski:

Karioka (Efekt – Karoca po Divisor xx) SK Janów Podlaski

Wiceczempionka Polski:

Antylya (Szkrab – Akustyka po Jung) Aleksander Łój

Czempion Polski:

Efez (Davinci – Erisa po Hindus). Michał Kuczera

Wiceczempion Polski

Dżentelmen (Justus – Draba po Przedświt XIII-4 x) Maria Bieńko

Klasa I - Ogierki roczne

  1. Efez (Davinci – Erisa po Hindus) Michał Kuczera
  2. Ejmen (Efekt – Emi po Monsun) Sławomir Supera
  3. Edeon (Huzar – Edycja po Vis Versa AA) SK Janów Podlaski
  4. Decybel First (Decybel I – Dina po First des Termes AA) Diana Zuber
  5. Jams (Ekoton – Jodłówka po Emetyt) Bogusław Dąbrowski

Klasa II - Klaczki roczne

  1. Karioka (Efekt – Karoca po Divisor xx) SK Janów Podlaski 
  2. Mocca (Davinci – Montana po Aksamit) Marcin Soszyński
  3. Pinakolada (Jaśmin – Prada po Emetyt) Grzegorz Sęczek
  4. Elizabeth (Dąbek – Elita po Banknot) Agata Charzyńska
  5. Madam Madżestin (Agat – Maciejka po Harbuz) Katarzyna Podkańska Dziubińska

Klasa III - Ogierki dwuletnie

  1. Dżentelmen (Justus – Draba po Przedświt XIII-4 x) Maria Bieńko
  2. Monolitos (Huzar – Mocca po Baryt) Aleksander Łój
  3. Dakar (Banita – Delicja po Jurand) Piotr Denkiewicz
  4. Eliksir (Sentender – Euforia po Jurand) Marcin Soszyński
  5. Eastwood (Sentender – Emi po Monsun) Sławomir Supera

Klasa IV - Klaczki dwuletnie

  1. Baszida (Efekt – Baszkiria po Emir) SK Janów Podlaski
  2. Emblema (All That Jazz xxoo – Emina po Divisor xx) SK Janów Podlaski
  3. Atlanta (Huzar – Amira po Jurand) Aleksander Łój
  4. Satysfakcja (Minaret – Simena po Kamp)Sławomir Frosik
  5. Alaska (Banita – Andora po Dresk) Lech Żołdak

Klasa V - Klaczki trzyletnie

  1. Antylya (Szkrab – Akustyka po Jung) Aleksander Łój
  2. Hatteria II (Huzar - Hatta II po Grey) Tomasz Nowak
  3. Ashanti (Huzar – Arkadia po Jurand) Alekander Łój
  4. Modena (Szkrab – Mocca po Baryt) Aleksander Łój
  5. Selene (Banita – Safira po Awans) Tomasz Nowak

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI DO POBRANIA W PDF.