XVI Narodowy Młodzieżowy Czempionat Koni Małopolskich Białka WYNIKI Email

Najlepszy Koń Pokazu Białka 2013

JODŁA (Juniperus - Jedlanka po Jun Bej) hod. Bogusław Dąbrowski

 WYNIKI CZEMPIONATÓW :

Czempionat Ogierów Młodszych i Top Five

Espalion

2012

Emetyt 

Eureka po Plaster 

J. Zuber

Marcepan

2012

Huzar 

Mocca po Baryt 

A. Łój

Algraf

2011

Emaks 

Aszantka po Jurand 

M. Kordalska

Presto

2011

Jurand 

Parada po Empik 

P. Wójtowicz

Pozytyw

2011

Efekt 

Potencja po Divisor xx

SK Janów Podlaski

 

Czempionat Klaczy Młodszych i Top Five

Jodła

2012

Juniperus 

Jedlanka po Jun Bej 

B. Dąbrowski

Elejn

2010

Emetyt 

Egzema po Przedświt XIII-4 x

J. Zuber

Nemezis

2010

Sadam 

Norka xxoo po Galeon oo

H. Wójtowicz

Elegra

2012

Emetyt 

Emi po Monsun 

S. Supera

Hekla

2011

Huzar 

Hrabianka po Emetyt 

J. Lodziński

 

Najlepszy Koń Pokazu

Jodła

2012

Juniperus 

Jedlanka po Jun Bej 

B. Dąbrowski

Superczempion Wystawy

Jodła

2012

Juniperus 

Jedlanka po Jun Bej 

B. Dąbrowski

Najlepszy Ruch Luzem Ogierków

Marcepan

2012

Huzar 

Mocca po Baryt 

A. Łój

Najlepszy Ruch Luzem Klaczek

Jodła

2012

Juniperus 

Jedlanka po Jun Bej 

B. Dąbrowski

Najlepszy Koń Lubelszczyzny

Nemezis

2010

Sadam 

Norka xxoo po Galeon oo

H. Wójtowicz

Najlepsza Kasztanka Pokazu

Sangrita

2012

Sentender 

Świtezianka  po Labirynt 

S. Bryła

 

W dniach 27-28 lipca 2013 roku na terenie Stada Ogierów w Białce odbywa się XVI Narodowy Młodzieżowy Czempionat Koni Małopolskich. Poniżej wyniki rozegranych klas ze szczegółowymi notami sędziów.

  • wyniki klas w ręku rozegranych w sobotę do przerwy (I, IIA, IIB) - plik PDF
  • ocena ruchu luzem koni rocznych - plik PDF
  • wyniki klas w ręku rozegranych w sobotę po południu (IIIA, IIIB, IVA, IVB) - plik PDF
  • ocena skoków luzem ogierków dwuletnich - plik PDF
  • wyniki klasy w ręku rozegranej w niedzielę (V) - plik PDF
  • ocena skoków luzem klaczek dwu- i trzyletnich - plik PDF
  • wyniki łączne klas w ręku - plik PDF
  • wyniki łączne - ruch luzem - plik PDF
  • wyniki łączne - skoki luzem - plik PDF
  • lista startowa - plik PDF

Oto kolejność sędziów w poszczególnych klasach:

KlasaSędzia 1.Sędzia 2.Sędzia 3.
I - ogierki roczneAndreas GygaxAdam JończykMarek Gibała
IIA - klaczki roczneMarek GibałaAdam JończykJacek Kozik
IIB - klaczki roczneAndreas GygaxMarek GibałaJacek Kozik
IIIA - ogierki dwuletnieAndreas GygaxAdam JończykMarek Gibała
IIIB - ogierki dwuletnieAdam JończykMarek GibałaJacek Kozik
IVA - klaczki dwuletnieAndreas GygaxMarek GibałaJacek Kozik
IVB - klaczki dwuletnieAndreas GygaxAdam JończykJacek Kozik
ruch luzem - konie roczneAndreas GygaxAdam JończykBogdan Kuchejda
skoki luzem - ogierki dwuletnieAndreas GygaxAdam JończykBogdan Kuchejda
V - klaczki trzyletnieAndreas GygaxAdam JończykJacek Kozik
skoki luzem - klaczki dwuletnieAndreas GygaxAdam JończykBogdan Kuchejda
skoki luzem - klaczki trzyletnieAndreas GygaxAdam JończykBogdan Kuchejda

 źródło:www.bialka.arabians.pl