XIV NMCKM Białka 2011 Email

KLASA I A - Ogierki roczne

  1. KADIZ (Drop - Kleopatra po Emetyt) Jan Zuber
  2. ASFAR (Ganges oo - Astella po Veritas xo) SK Janów Podlaski
  3. JOKER W (Łowca - Jugla po Przedświt XIII-4 x) Ryszard Wójcik
  4. HAKATA (Audytor - Hopsanka po Akwen) Tomasz Nowak

KLASA I B - Ogierki roczne

  1. ŁAWNIK (Huzar - Łysica po Top Gun xo) SK Walewice
  2. PRADO (Grey - Patyna po Vis Versa xo) Andrzej Piwowarski
  3. JAGUAR (Herb - Judyta po Judex xx) SK Walewice
  4. JASKIER (Salix oo - Jagoda po Jun Bej) Bogusław Dąbrowski

KLASA II A - Ogierki dwuletnie

  1. ELGREY (Grey - Egzema po Przedświt XIII-4 x) Jan Zuber
  2. MALIBOU (Bekas - Melba po Berlin Bej)Maciej Krawczyk/Paweł Pochroń
  3. GEPARD (Huzar - Gardenia po Elsing oo) SK Walewice
  4. AMIR (Jurand - Ajsza Dahomanka po Dabur Dahoman o) Marlena Kordalska

KLASA II B - Ogierki dwuletnie

  1. JOHNNIE WALKER (Halogen - Jantra po Bajt) Maria Bieńko
  2. PERFEKT (Efekt - Patyna po Vis Versa xo) Andrzej Piwowarski
  3. JAROWIT (Jurand - Juturna po Hegemon) Maria Bieńko
  4. JUNAT (Dąbek - Jagoda po Jun Bej) Bogusław Dąbrowski

KLASA III A - Klaczki roczne

  1. JEŻÓWKA (Dąbek - Jesień po Arcus xx) Bogusław Dąbrowski
  2. ELISEE GREY (Grey - Embera po Berlin Bej) Teresa Idzik
  3. SABRINA (Planet - Świtezianka po Labirynt) Sławomir Bryła
  4. EROZJA (Audytor - Emma po Paszkwil) Tomasz Nowak
  5. PERSENA (Emaks - Persja po Hrubieszów) Aleksander Sokołowski

KLASA III B - Klaczki roczne

  1. BEGINA (Efekt - Berra po Divisor xx) SK Janów Podlaski
  2. JASSA (Frazes - Jasna Zorza po Jalienny xo) SK Walewice
  3. DASZYNA (Frazes - Doris Day po Emetyt) SK Walewice
  4. LUTNIA (Frazes - Lira po Dzielżan xx) SK Walewice
  5. ALUZJA (Luis - Arizona po Rahman xo) Andrzej Piwowarski/Monika Fulińska

KLASA IV A - Klaczki dwuletnie

  1. HUELLA (Jurand - Heroina po Barok) Aleksander Łój
  2. ASTRA (Aspan - Armona po Decoration xo) Katarzyna Podkańska Dziubińska
  3. AMIRA (Jurand - Akustyka po Jung) Aleksander Łój
  4. EUROPA (Harpun - Egzaltacja po Erol) Grzegorz Sęczek
  5. MALTA (Jurand - Mila po Donbas) Robert Smalira

KLASA IVB - Klaczki dwuletnie

  1. ARIKA (Luis - Arizona po Rahman xo) Andrzej Piwowarski
  2. ELLEN GREY (Grey - Embera po Berlin Bej) Teresa Idzik
  3. ADRENALINA (Jurand - Ambrozja po Akant) Aleksander Sokołowski
  4. TAMBURA (Efekt - Tamaria po Decoration xo) SK Janów Podlaski
  5. JAGÓDKA (Harpun - Janda po Big Bend) Dariusz Zalewski

KLASA V - Klaczki trzyletnie

  1. PARDWA (Emetyt - Pilica po Arcus xx) Karol Zychowicz
  2. HEROIKA (Efekt - Herca po Vis Versa xo) SK Janów Podlaski
  3. HIPIKA (Awans - Hopsanka po Akwen) Tomasz Nowak
  4. HORTENSJA (Efekt - Herbatka po Hebron) Grzegorz Rysak

 

Czempionat Ogierów Młodszych i Top Five

  1. Ławnik 2010 (Huzar m - Łysica m / Top Gun xo) SK Walewice
  2. Johnnie Walker 2009 (Halogen m - Jantra m / Bajt m) M. Bieńko
  3. Asfar 2010 (Ganges oo - Astella m / Veritas xo) SK Janów Podlaski
  4. Perfekt 2008 (Efekt m - Patyna m / Vis Versa xo) A. Piwowarski
  5. Elgrey 2009 (Grey m - Egzema m / Przedświt XIII-4 x) J. Zuber

 

Czempionat Klaczy Młodszych i Top Five

  1. Arika 2009 (Luis m - Arizona m / Rahman xo) A. Piwowarski
  2. Begina 2010 (Efekt m - Berra m / Divisor xx) SK Janów Podlaski
  3. Huella 2009 (Jurand m - Heroina m / Barok m) A. Łój
  4. Astra 2009 (Aspan m - Armona m / Decoration xo) K. Podkańska-Dziubińska
  5. Heroika 2008 (Efekt m - Herca m / Vis Versa xo) SK Janów Podlaski

 

Najlepszy Koń Pokazu

Arika 2009 (Luis m - Arizona m / Rahman xo) A. Piwowarski