Bogusławice 2010 - wyniki próby dzielności Email

Wyniki próby dzielności ogierów małopolskich w ZT Bogusławice 2010 r.

Pełne wyniki do pobrania TUTAJ (plik w formacie .pdf)

Ogiery które zdały próbę z wynikiem pozytywnym i otrzymały licencje:

  1. El Ejido (Emetyt – Egzema po Przedświt XIII-4 x)ur. 2007 r. hod./wł. Jan Zuber
      
  2. Jaśmin (Frazes – Jutrzenka po Elsing oo)ur. 2006 , hod./wł. SK Walewice
     
  3. Aramis (Efekt – Aragona po Szał xxoo)ur.2006 r. hod./wł. SK Janów Podlaski
     
  4. Amurat (Jurand – Asturia po Lubań) ur. 2007 r. hod./wł. Marlena Kordalska
     
  5. Jafar (Barnaba – Jurata po Przedświt XIII-4 x) ur. 2007 r. hod./wł. Maria i Andrzej Bieńko
     
  6. Aferzysta (First Des Termes xo – Arborea po Bonaparte) ur.2006 r. hod.SK Ochaby wł. M. Modelewski
     
  7. Hati (Efekt – Heroina po Barok)ur.2007 r. hod./wł. Aleksander Łój
     
  8. Diokles (Haracz – Dida po First des Termes xo) ur. 2007 r.  hod./wł. SK Walewice
     
  9. Elaborat (Aspan – Elandra po Decoration xo) ur. 2006 r. hod./wł. SK Janów Podlaski
     
  10. Kadryl (Pentagram oo – Kareta po Szał xxoo) ur. 2006 r. hod./wł. SK Janów Podlaski
     
  11. Armani (Aspan – Aracena po Veritas xo)ur.2005 r. hod./wł. SK Janów Podlaski
     

Ogiery które zdały próbę z wynikiem pozytywnym ale nie uzyskały licencji z powodu zbyt niskiego indeksu ogólnego:

  1. Horyzont (Emetyt – Herbatka po Hebron) ur. 2007 r.  hod./wł. Grzegorz Rysak
     
  2. Lombard (Nabucho Du Serein xo – Larisa po Judex xx)ur. 2007 r. hod./wł. SK Walewice
     
  3. Mit (Frazes – Mitologia po Sebastian) ur. 2006 r. hod./wł. SK Walewice
     

Ogiery które nie zdały próby :

  1. Achilles (Drop – Amaltea po Joker) ur. 2007 r. hod./wł. Andrzej Piwowarski
     
  2. Assad (Hebab o – Assunta po Kwartet xo) ur. 2006 r. hod./wł. SK Janów Podlaski
     

 

Ogier który nie przystapił próby :

   17.      Jedynak (Frazes – Jej wysokość po Toledo xx) ur. 2007 r. hod./wł. SK Walewice

 

Do hodowli  po ocenie komisji zostały także dopuszczone 2 ogiery ras czystych:

  • San Moritz xx (Roulette - Santa Monika po Who Knows) hod. SK Widzów – K. Tyszko 

 
KARIERA WYŚCIGOWA:

2-letni (tr A. Walicki):

·        16.09.(II) 1000m – 1-y / 6 koni (0’58,4” – tor l.elast. 2,8)

·        29.10.(Mokotowska, A) 1600m – 2-i / 5

·        19.11.(Nemana, B) 1400m – 1-y / 7 (1’30,1” – tor m.elast. 4,1)

3-letnim (tr A. Walicki):

·        29.04.(Strzegomia, B) 1600m – 1-y / 5 koni (1’37,6” – tor lekki 2,3)

·        20.05.(Rulera, A) 1600m – 1-y / 5 (1’38,6” – tor l.elast. 2,7)

·        10.06.(Iwna, A) 2200m – 1-y / 9 (2’19,5” – tor l.elast. 3,2)

·        01.07.(Derby, A) 2400m – 1-y / 15 (2’28,1” – tor l.elast. 2,7)

·        05.08.(Kozienic, A) 2000m – 1-y / 6 (2’03” – tor lekki 2,6)

·        02.09.(St. Leger, A) 2800m – 1-y / 5 (2’57,4” – tor l.elast. 2,9)

·        03.10. Berlin (Preis der Deutsche Einheit) 2000m – 10-y / 11

 4-letnim (tr A. Walicki):

·        10.08.(Rzecznej, A) 1600m – 5-y / 10 koni

5-letnim (tr A. Walicki):

·        07.06.(Widzowa, B) 2400m – 5-y / 6 koni

·        28.06.(II) 1600m – 1-y / 7 (1’41,3” – tor elast. 3,6)

·        26.07.(Demon Cluba, I) 2000m – 3-i / 8

·        14.08.(Łazienkowska, I) 2200m – 3-i / 8

·        20.09.(Dziennika “Życie Warszawy”, B) 2000m – 6-y / 6

6-letnim:

·        25.04.(II) 1600m – 2-i / 5 koni

·        15.05.(Jaroszówki, B) 1300m – 6-y / 6

·        12.06. płoty (Czada) 3000m – 1-y / 7 (3’21,7” – tor lekki 2,3)

 

  • Sylwan oo (Wojsław – Salamandra po Allegro) hod. Bogusław Dąbrowski