XIII Narodowy Młodzieżowy Czempionat Koni Małopolskich -wyniki Email

Prezentujemy wyniki  XIII Na­ro­dowego Młodzie­żowego Czem­pio­na­tu Ko­ni Ma­łopol­skich. Poniżej podajemy pierwsze piatki każdej z klas oraz wyniki Top Five klasy ogierów i klaczy.

 

Klasa IA - ogierki roczne

1

43.00

Elgrey

c.gn.

Grey 

Egzema  / Przedświt XIII-4 x

J. Zuber

2

41.83

Gepard

c.gn.

Huzar 

Gardenia  / Elsing oo

SK Walewice

3

39.00

Palladyn

gn.

Luis 

Palma / Emir 

Z. Kiesz

4

39.00

Pinus

gn.

Dąbek 

Pinia  / Emetyt 

B. Dąbrowski

5

38.67

Sid

kaszt.

Jurand 

Salwa  / Oregon xx

M. Granda

 

Klasa IB - ogierki roczne

1

43.50

Ezop

sk.gn.

Dounba xx

Eminencja  / Szał xxoo

SK Janów Podlaski

2

43.17

Johnnie Walker

k.

Halogen

Jantra  / Bajt 

M. i A. Bieńko

3

42.33

Perfekt

k.

Efekt 

Patyna  / Vis Versa xo

A. Piwowarski

4

41.17

Epigon

gn.

Dounba xx

Ekspansja  / Veritas xo

SK Janów Podlaski

5

41.00

Hanter

gn.

Hindus 

Haftka  / Campetot xxoo

SK Walewice

 

Klasa IIA - ogierki dwuletnie

1

40.67

Remiks

k.

Dounba xx

Rafa  / Vis Versa xo

SK Janów Podlaski

2

40.50

Wagibar

sk.gn.

Bigibar

Waga  / Garland 

D. Dawidowska / M. Soltz

3

40.17

Edonis

c.gn.

Barnaba 

Elida / Arcyksiążę xxoo

Z. Podkański

4

40.17

Heros

gn.

Brodway

Heroina  / Harpun 

M. Krusiewicz / Ł. Osiecki

5

40.00

Sonet

c.gn.

Oset oo

Świtezianka  / Labirynt 

S. Bryła

 

Klasa IIB - ogierki dwuletnie

1

44.33

Justus

kaszt.

Bekas 

Jurata  / Przedświt XIII-4 x

M. i A. Bieńko

2

43.50

Donowan

s.

Cisoń xx

Doris Day  / Emetyt 

SK Walewice

3

43.33

Monty

c.gn.

Emetyt 

Mesabi  / Autokrata 

S. Słowiński

4

42.33

Bos

kaszt.

Drop 

Bafra  / Berberys xxoo

W. Włodarczyk/P. Tracz

5

39.83

Pilaw

c.gn.

Atut 

Pilarka  / Płońsk 

J. Sadurski / M. Kołcon

 

Klasa IIIA - klaczki roczne

1

42.33

Samanta

gn.

Planet 

Śmigła  / Labirynt 

S. Bryła

2

42.33

Huella

kaszt.

Jurand 

Heroina / Barok 

A. Łój

3

41.67

Ellen Grey

gn.

Grey 

Embera  / Berlin Bej 

T. Idzik

4

41.67

Prima

c.gn.

Harpun

Palestra  / Zoon 

G. Sęczek / E. Babińska

5

41.00

Barcelona

gn.

Awans 

Bara  / Ordynek oo

B. Palkowski

 

Klasa IIIB - klaczki roczne

1

41.50

Tambura

kaszt.

Efekt 

Tamaria  / Decoration xo

SK Janów Podlaski

2

41.17

Dalia

c.gn.

Huzar 

Diagnoza  / Emetyt 

SK Walewice

3

41.00

Arika

gn.

Luis 

Arizona  / Rahman xo

A. Piwowarski

4

41.00

Loretta

gn.

Drop 

Lotta  / Top Gun xo

SK Walewice

5

40.00

Lozanna

gn.

Huzar 

Loteria  / Dzielżan xx

SK Walewice

 

Klasa IVA - klaczki dwuletnie

1

43.50

Hortensja

kaszt.

Efekt 

Herbatka  / Hebron 

G. Rysak

2

42.67

Elegancja

gn.

Harpun 

Egzaltacja  / Erol 

G. Sęczek

3

40.67

Jemioła

gn.

Demon 

Jedlanka  / Jun Bej 

B. Dąbrowski

4

40.50

Hołp

gn.

Kamp 

Heraldyka  / Berberys xxoo

Z. Mazurek

5

40.33

Armenia

sk.gn.

Atut 

Asturia  / Barak 

A. Ponikowski

 

Klasa IVB - klaczki dwuletnie

1

42.33

Bawaria

gn.

Aspan 

Batuta  / Oregon xx

J. Stempel

2

41.67

Emika

c.gn.

El-Vis oo

Elizia  / Cynik xx

Z. Wójcik

3

41.00

Płatka

s.

Hebab o

Płataria  / Ordynek oo

B. Palkowski / K. Pietrzak

4

40.00

Farpla

gn.

Planet 

Farsala  / Arklekin 

I. Kowalski

5

39.50

Praga

gn.

Efekt 

Plaga  / Kwartet xo

SK J Podlaski / S. Supera

 

Klasa V - klaczki trzyletnie

1

41.67

Birma

c.gn.

Emetyt 

Biesiada  / First des Termes xo

SK Walewice

2

41.17

Aszantka

gn.

Jurand 

Ajsza Dahomanka/Dabur Dahoman o

M. Kordalska

3

40.83

Soraja

c.gn.

Hebab o

Sorbona  / Emir 

T. Nowak

4

39.83

Lusi

gn.

Lubań 

Lusia / Drops 

A. Piwowarski / M. Kołcon

5

38.50

Poziomka

gn.

Berlin Bej 

Polana  / Veritas xo

M. Kołcon

 

Czempionat Ogierów Młodszych i Top Five

Justus

2008

kaszt.

Bekas 

Jurata  / Przedświt XIII-4 x

M. i A. Bieńko

Ezop

2009

sk.gn.

Dounba xx

Eminencja  / Szał xxoo

SK Janów Podlaski

Donovan

2008

s.

Cisoń xx

Doris Day  / Emetyt 

SK Walewice

Elgrey

2009

c.gn.

Grey 

Egzema  / Przedświt XIII-4 x

J. Zuber

Remiks

2008

k.

Dounba xx

Rafa  / Vis Versa xo

SK Janów Podlaski

 

Czempionat Klaczy Młodszych i Top Five

 

Birma

2007

c.gn.

Emetyt 

Biesiada  / First des Termes xo

SK Walewice

Aszantka

2007

gn.

Jurand 

Ajsza Dahomanka  / Dabur Dahoman o

M. Kordalska

Tambura

2009

kaszt.

Efekt 

Tamaria  / Decoration xo

SK Janów Podlaski

Huella

2009

kaszt.

Jurand 

Heroina  / Barok 

A. Łój

Elegancja

2008

gn.

Harpun 

Egzaltacja  / Erol 

G. Sęczek

 

Najlepszy Koń Pokazu

 

Justus

2008

kaszt.

Bekas 

Jurata  / Przedświt XIII-4 x

M. i A. Bieńko