Wyniki Czempionatu w Białce 1998 - 2003 Email

2003

 

Ogiery

Klacze

Czempion

Drop

Baszkiria

Wiceczempion

Balet

Emarilla

Najlepszy Koń Pokazu

Drop

 

Klasa I - ogiery roczne

1.

Drop

gn.

2002

Vis Versa xo
Dratwa  / Oregon xx

SK Janów Podlaski

2.

Vip

siwa

2002

Hebab o
Volta xxoo / Galeon oo

Henryk Wójtowicz

3.

Jar

gn.

2002

Bolivar 

Jedlanka  / Jun Bej

Bogusław Dąbrowski

4.

Leon

gn.

2002

Demon
Lusia / Drops

Andrzej Piwowarski

5.

Trop

gn.

2002

Zoon 
Tabulcza  / Kardynał

Zygmunt Maluga

Klasa II i III - ogiery dwuletnie i trzyletnie

1.

Balet

kaszt.

2001

Hegemon 
Baria  / Oregon xx

Maria i Andrzej Bieńko

2.

Aspan

gn.

2001

Emir 
Ascota  / Barak

SK Janów Podlaski

3.

Euroboss

siwa

2001

Bok 
Eureka  / Plaster

Jan Zuber

4.

Juniperus

gn.

2001

Bolivar 
Jagoda / Jun Bej

Bogusław Dąbrowski

5.

Haszysz Bej

gn.

2001

Brokat Bej 
Huanita / Lubań

M. Niemczuk

Klasa IV - klacze roczne

1.

Baszkiria

gn.

2002

Emir 
Basetla  / Szał xxoo

SK Janów Podlaski

2.

Egeria

gn.

2002

First des Termes xo
Hajnówka  / Harris Bej

Bogusław Dąbrowski

3.

Arwena

gn.

2002

Dabur Dahoman o
Astra  / Aragon xxoo

Krzysztof Kordalski

4.

Egreta

siwa

2002

First des Termes xo
Ekologia / Werbel

Bogusław Dąbrowski

5.

Promenada

gn.

2002

Berberys xxoo
Pompea / Elam

Jacek Kosacki

Klasa V - klacze dwuletnie

1.

Emarilla

gn.

2001

Decoration xo
Emfaza  / Kwartet xo

SK Janów Podlaski

2.

Juturna

gn.

2001

Hegemon 
Jurata  / Przedświt XIII-4 x

Maria i Andrzej Bieńko

3.

Ambrozja

gn.

2001

Brokat Bej 
Asturia  / Barak

Aleksander Łój

4.

Tamaria

sk.gn.

2001

Decoration xo
Tabulcza xo / Kardynał xo

SK Janów Podlaski

5.

Dworzanka

siwa

2001

First des Termes xo
Dworna xo / Akwen xo

SK Walewice

Klasa VI - klacze trzyletnie

1.

Bassara

gn.

2000

Ben 
Bonanza  / Berberys xxoo

Marek Wróbel

2.

Histamina

gn.

2000

Askar 
Honda  / Huragan

Aleksander Łój

3.

Hatteria

c.gn.

2000

Top Gun xo
Hatynka  / Akwen

SK Walewice

4.

Baby-Ber

siwa

2000

Statut xx
Bierka  / Berberys xxoo

Jacek Kosacki

5.

Heroina

kaszt.

2000

Barok

Heroika / Huragan

Aleksander Łój

2002

 

Ogiery

Klacze

Czempion

Aspan

Ekspansja

Wiceczempion

Kamp

Juturna

II Wiceczempion

 

Arieta

Najlepszy Koń Pokazu

Ekspansja

 

Klasa I - ogiery roczne

1.

Aspan

gn.

2001

Emir xo
Ascota xo / Barak xo

SK Janów Podlaski

2.

Metrum

sk.gn.

2001

Emir xo
Matura m / Manhattan m 

Zbigniew Mazurek

3.

Juniperus

gn.

2001

Bolivar xo
Jagoda m / Jun Bej m

Bogusław Dąbrowski

Klasa II - ogiery dwuletnie

1.

Kamp

gn.

2000

Berlin Bej xo
Kama xxoo / Pers oo

SO Białka

2.

Ekspens

gn.

1999

Veritas xo - Eminencja xo / Szał xxoo

Janów Podlaski

3.

Azamir

gn.

2000

Emir xo
Azalia m / Askar xo

Aleksander Łój

Klasa III - klacze roczne

1.

Juturna

gn.

2001

Hegemon m
Jurata m / Przedświt XIII-4 x

Maria i Andrzej Bieńko

2.

Driada

gn.

2001

Hegemon m
Draba m / Przedświt XIII-4 x

Maria i Andrzej Bieńko

3.

Empatia

sk.gn.

2001

Decoration xo
Eminencja xo / Szał xxoo

SK Janów Podlaski

Klasa IV - klacze dwuletnie

1.

Ekspansja

gn.

2000

Veritas xo
Emerycha xo / Ermitaż xo

SK Janów Podlaski

2.

Arieta

c.gn.

1999

Autokrata xo
Arleta xo / Barak xo

SK Janów Podlaski

3.

Jedlica

c.gn.

2000

Akrobata m
Jagoda m / Jun Bej m

Bogusław Dąbrowski

2001

 

Ogiery

Klacze

Czempion

Harpun

Nastka

Wiceczempion

Miecz

Estyma

Najlepszy Koń Pokazu

Harpun

 

Klasa I - ogiery roczne

1.

Ekspens

gn

1999

Veritas xo
Eminencja xo / Szał xxoo

SK Janów Podlaski

2.

Volf

gn.

2000

Berlin Bej xo - Volta xxoo / Galeon oo

SO Białka

3.

Kamp

gn.

2000

Berlin Bej xo
Kama xxoo / Pers oo

SO Białka

Klasa II - ogiery dwuletnie

1.

Harpun

gn.

1999

Askar xo
Hawajka m / Hattrick xo

Grzegorz Sęczek

2.

Miecz

siwa

1999

Paszkwil m
Mimoza m / Manhattan m

Teresa Młynarska

3.

Efekt

gn.

1999

Veritas xo
Emerycha xo / Ermitaż xo

SK Janów Podlaski

Klasa III - klacze roczne

1.

Newa

siwa

2000

Emir xo
Norka xxoo / Galeon oo

SO Białka

2.

Heroina

kaszt.

2000

Barok xo
Heroika m / Huragan m

Małgorzata Łój

3.

Ekspansja

kaszt.

2000

Veritas xo
Emerycha xo / Ermitaż xo

SK Janów Podlaski

Klasa IV - klacze dwuletnie

1.

Nastka

gn.

1999

Askar xo
Norma xxoo / Wiedeń oo

SO Białka

2.

Estyma

c.gn.

1999

Veritas xo
Eminencja xo / Szał xxoo

SK Janów Podlaski

3.

Ekologia

gn.

1999

Werbel m
Etyka m / Etat o

Bogusław Dąbrowski

Klasa V - klacze trzyletnie

1.

Luba

sk.gn.

1998

Larysz m
Enklawa

Majątek Rogalin

2.

Heraldyka

siwa

1998

Berberys xxoo
Hrabina m / Hurgot xo

Jacek Kosacki

3.

Korsyka

c.gn.

1998

Wróżbita m
Kalia

Andrzej Woda

2000

 

Ogiery

Klacze

Czempion

Ekoton

Kasta

Wiceczempion

Argon

Hajnówka

Najlepszy Koń Pokazu

Ekoton

 

Klasa I - ogiery roczne

1.

Argon

siwa

1999

Emir xo
Azalia m / Askar xo

Aleksander Łój

2.

Brandys

j.gn.

1999

Cyrano xx
Branka sp / Birkut m

Krzysztof Przybylski

3.

Monsun

kary

1999

Emir xo
Mantra m / Manhattan m

Aleksander Łój

Klasa II - ogiery dwuletnie

1.

Ekoton

gn.

1998

Harris Bej xo
Etyka m / Etat o

Bogusław Dąbrowski

2.

Bakarat

gn.

1998

Modern xx
Branka sp / Birkut m

Krzysztof Przybylski

3.

Poker

gn.

1997

Hattrick xo
Polonia m / Askar xo

Jerzy Morylowski

Klasa III - klacze roczne

1.

Kasta

gn.

1999

Askar xo
Kama xxoo / Pers oo

SO Białka

2.

Ekologia

gn.

1999

Werbel m
Etyka m / Etat o

Bogusław Dąbrowski

3.

Jesień

kaszt.

1998

Arcus xx
Jeżyna

Bogusław Dąbrowski

Klasa IV - klacze dwuletnie

1.

Hajnówka

sk.gn.

1998

Harris Bej xo
Haga m / Hipodrom m

Bogusław Dąbrowski

2.

Bierka

gn.

1997

Berberys xxoo
Batuta xo / Oregon xx

Jacek Kosacki

3.

Ulena

gn.

1998

Hiszpański Rytm xo
Urania / Ural

Stanisław Cisło

1999

Klasa I - ogiery roczne

1.

Poker

gn.

1997

Hattrick xo
Polonia m / Askar xo

Jerzy Morylowski

2.

Hermes

gn.

1998

Berberys xxoo
Hipotonia m / Huk m

"Equistro"

3.

Karino

siwa

1998

Minneapolis m
Krymka xo / Berberys xxoo

Janusz Stempel

Klasa II - ogiery dwuletnie

1.

Arbitraż

gn.

1997

Lubań m
Arkadia xo / Kardynał xo

Aleksander Łój

2.

Jedlak

siwa

1996

Ping Pong m
Jarka m / Jar m

Bogusław Dąbrowski

3.

Pers

siwa

1997

Akant m
Preria m / Pas xo

Jerzy Orłowski

Klasa III - klacze roczne

1.

Magma

gn.

1998

Grunt m
Matura m / Manhattan m

Aleksander Łój

2.

Balsamina

kaszt.

1998

Modern xx
Biszka m / Birkut m

Krzysztof Przybylski

3.

Heraldyka

siwa

1998

Berberys xxoo
Hrabina m / Hurgot xo

Jan Podolak

Klasa IV - klacze dwuletnie

1.

Norina

gn.

1997

Wiedeń oo
Normandia xx / Mehari xx

SO Białka

2.

Eureka

gn.

1997

Embargo xo
Elekcja m / Ełk xo

Wojciech Ciesielczuk

3.

Emma

gn.

1996

Jam xo
Egzema m / Przedświt XIII-4 x

Jan Zuber

1998

Klasa I - ogiery roczne

1.

Aladyn

gn.

1997

Minneapolis m
Astra m / Aragon xxoo

Krzysztof Kordalski

2.

Capri

gn.

1997

Tabor m
Childa m / Chryzotyl xo

Andrzej Kowalik

3.

Motyl

siwo
srok.

1997

Paradoks m
Mimoza m / Manhattan m

Lech Czerniej

Klasa III - klacze roczne

1.

Magnolia

gn.

1997

Lubań m
Mantra m / Manhattan m

Aleksander Łój

2.

Higiena

gn.

1997

Pirat m
Hipoteka sp / Herold xo

Grzegorz Klimek

3.

Pasja

kaszt.

1997

Abakan m
Pufa m / Palmacyt m

Jan Żminda

Klasa IV - klacze dwuletnie

1.

Salwa

gn.

1996

Hattrick xo
Senigma m / Sodmak wlkp

Henryk Floks

2.

Alexis

gn.
srok.

1995

Alarm wlkp
Karina xo / Dahoman IX o

Adam Pietruś

3.

Plejada

siwa

1995

Plaster m
Heroika m / Huragan m

Aleksander Łój