Wyniki klaczy - ZT Bogusławice, 01.03.2008 r Email

Wyniki próby dzielności klaczy - ZT Bogusławice, 01.03.2008 r

 

 

1

JASNA ZORZA

Jalienny xo - Jutrznia  / Elsing oo

2004

m

SK Walewice

63,5

bdb

2

MISS DE FAVI

Veloce de Favi xo-Miss Juriste/Top Gun xo

2004

m

SK Walewice

62,7

bdb

3

ESTERA

Grey m - Elmoda sp / Montevideo KWPN

2003

sp

Józef Babiś

62,4

bdb

4

HIERARCHIA

Hebab o - Hiriana  / Emetyt

2004

m

SK Janów Podlaski

58,4

bdb

5

HATTA II

Grey  - Hatteria  / Top Gun xo

2004

m

SK Walewice

57,2

bdb

6

IL RASHA

Rashim  - Iluzja  / Len

2005

m

SK Prudnik

59,3

db

7

ECHEFELLA

Chef Supreme xx - Estella sp / Ishan KWPN

2005

sp

SK Prudnik

59,0

db

8

AKUSTYKA

Jung  - Asturia  / Barak

2004

m

Aleksander Łój

55,7

db

9

AURELIA

Vis Versa xo - Arteria  / Kwartet xo

2004

m

SK Janów Podlaski

55,4

db

10

CAJAMARKA

Grey m - Casona wlkp / Agar wlkp/poch.trk

2004

wlkp

SK Liski

55,3

db

10

KUME

Regiel m - Kukułka wlkp/poch.trk

2005

wlkp

SK Liski

58,2

db

12

HORPYNA

Grey  - Hillona  / Blagier

2004

m

Jacek Zwierzchowski

54,6

db

13

AMFORA

Vis Versa xo - Aroma  / Emir

2004

m

SK Janów Podlaski

53,7

db

13

DRÓŻKA

Vis Versa xo - Dratwa  / Oregon xx

2004

m

SK Janów Podlaski

53,7

db

13

PATYNA

Vis Versa xo - Polonia  / Askar

2004

m

Andrzej Piwowarski

53,7

db

16

NEDŻIA

Dżahil sp - Newis sp / Elvis KWPN

2005

sp

SK Prudnik

56,3

db

17

INGRID

Rosey sp - Igra sp / Czandor sp

2004

sp

Tomasz Chrzanowski

53,4

db

18

MAŁA CZARNA

Jalieny xo - Mitologia  / Sebastian

2004

m

SK Walewice

53,0

db

18

LA SCALA

Grey  - Larisa  / Judex xx

2004

m

SK Walewice

53,0

db

20

HALA

Pentagram oo - Hałastra  / Europejczyk oo

2004

m

SK Janów Podlaski

49,7

db

21

TARAGONA

Likwor wlkp - Taksa wlkp / Cedrus wlkp

2003

wlkp

Tomasz Chrzanowski

52,1

db

22

OLIWIA

Hamlet Go trk - Olbia wlkp / Agar wlkp

2004

wlkp

SK Liski

48,9

db

23

ODMIANA

Hamlet Go trk - Odymka wlkp / Agar wlkp

2004

wlkp

SK Liski

48,8

db

23

HISTORIA

Donbas  - Herbatka  / Hebron

2005

m

Grzegorz Rysak

51,3

db

25

PASADENA

Krym  - Polana  / Veritas 6 xo

2005

m

Marek Kołcon

50,2

db

26

LIRA

Dzielżan xx - Lanka  / Elsing oo

2004

m

SK Walewice

47,5

db

27

BRAWURA

Krym  - Barć  / Szał xxoo

2005

m

Marek Kołcon

49,2

dst

28

DIANA

Jung - Dublerka  / Menuet

2005

m

Józef Smyk

49,0

dst

29

LIMBA

Grey  - Lambda  / Campetot xxoo

2003

m

SK Walewice

48,8

dst

30

AMALTEA

Joker  - Arizona  / Rahman xo

2003

m

Andrzej Piwowarski

44,8

dst

 

UWAGA !! Dane koni małopolskich zostały pogrubione.