Wyniki klaczy - ZT Bogusławice, 30.04.2008 Email

Wyniki próby dzielności klaczy - ZT Bogusławice, 30.04.2008 r

 

 

1

GORDIA

Cordial sp - Godella sp / Luron KWPN

2005

sp

SK Prudnik

64,2

bdb

2-4

BALADA

Boss sp - Bema wlkp / Beskid wlkp

2004

wlkp

Tadesz Puchała

58,3

bdb

2-4

FONIA

Corde hol - Fonika m / Jar Club xx

2005

sp

SK Walewice

61,3

bdb

2-4

LUBIANA

Consus sp - Lady m / Drops m

2005

sp

Agnieszka Zaremba

61,3

bdb

5

LITI

Hamlet Go trk - Linia wlkp/ Czynel xx

2005

wlkp

SK Liski

60,3

bdb

6

JAPONKA

Emetyt  - Jagna  / First des Termes xo

2005

sp

Jacek Jagieliński

59,5

db

7

FROTKA

Hamlet Go trk - Frakcja wlkp / Ogar wlkp

2005

wlkp

SK Liski

59,3

db

8

AZALIA

Regiel m - Ambrozja sp / Gilette sp

2005

sp

Krzysztof Kluzowski

57,8

db

9

BAJKA

Liwiec  - Brzezina  / Huzar

2005

m

Bogdan Mierzejewski

57,7

db

10

HORTENSJA

Oregon xx - Hera  / Dworny

2004

m

Ryszard Szpatuśko

54,6

db

11

JANTRA

Bajt  - Jurata m/ Przedświt XIII-4 x

2003

m

Maria Bieńko

57,0

db

12-13

STRUNA

Grey m - Spłonka wlkp / Arak wlkp

2005

wlkp

SK Liski

56,7

db

12-13

ŁYSICA

Top Gun xo- Łysa Polana / Campetot xxoo

2005

m

SK Walewice

56,7

db

14

DIVERSA

Vis Versa xo - Diablotka  / Hippies

2005

m

SK Walewice

56,3

db

15

FABIA

Odillo sp - Felicja sp / Niko old

2004

sp

Ireneusz Kmieć

53,4

db

16-17

RUMUNKA

Emetyt  - Rudzianka  / Arcus xx

2005

m

Jacek Jagieliński

56,0

db

16-17

MISTYKA

Jung - Morfina  / Emir

2005

m

A. Sokołowski

56,0

db

18

LOTTA

Top Gun xo - Lotka  / Galeon oo

2005

m

SK Walewice

55,7

db

19-20

PLEJADA

Lando hol - Platyna sp / Trawant KWPN

2004

sp

SK Udórz

52,6

db

19-20

BOGNA

Saracen sp - Borowina m / Tarantas m

2004

sp

Krzysztof Nowak

52,6

db

21-22

SALWA

Grey m - Sprawa wlkp / Huk wlkp

2005

wlkp

SK Liski

54,8

db

21-22

GALICJA

Emetyt  - Gaja  / Jagielończyk

2005

m

Wojciech Ciepliński

54,8

db

23

SARAGOSSA

Lansjer L old - Suzuki m / Larysz m

2003

sp

SK Udórz

54,2

db

24

LA CORDA

Corde hol - Lanka  / Elsing oo

2005

sp

SK Walewice

53,7

db

25

HUBA

Top Gun xo - Hauwa  / Galeon oo

2005

m

SK Walewice

53,5

db

26

WENA

Wareg  - Węgierka  / Kwartet xo

2004

m

J. Winczakiewicz

49,6

db

27

CARMEN

Emetyt  - Chesia xx / Dakota xx

2004

m

Mirosław Sadowski

49,2

db

28

BELLA VISTA

Vis Versa xo - Beduinka  / Elsing oo

2005

m

SK Walewice

51,0

db

29

ASTRA

Diafon m - Arizona wlkp / Zapał wlkp

2005

wlkp

Daniel Rzeźnik

50,8

db

30

FIONA

Szejk - Fala  / Lubań

2003

m

Bogdan Boś

49,7

dst

31

KARINA

Donbas  - Kabała  / Emir

2004

m

Wojciech Ciepliński

45,6

dst

32

HISTAMINA

Corde hol - Hipnoza sp / Lais KWPN

2004

sp

SK Walewice

44,7

dst

 

 

UWAGA !! Dane koni małopolskich zostały pogrubione.