Wyniki klaczy - ZT Bogusławice, 10.03.2009 r Email

Wyniki próby dzielności klaczy - ZT Bogusławice, 10.03.2009 r.

 

 

 

1

Łza

Frazes  - Łoza  / Czynel xx

2006

m

SK Walewice

65,5

bdb

2

Mimika

Frazes - Mimi  / Len

2006

m

SK Walewice

63,8

bdb

3

Promesa

Quamiro hol - Parada wlkp / Czynel xx

2006

wlkp

SK Racot

63,7

bdb

4

Etiuda

Libretto xx - Elegia wlkp / Ogar wlkp

2005

wlkp

SK Liski

63,2

bdb

5

Akaba

Grey m - Aksa wlkp / Ogar wlkp

2005

wlkp

SK Liski

59,7

db

6

Szarlota

Arcus xx - Szaki sp / Kissovo sf

2006

sp

SK Ochaby

59,5

db

7-8

Armenia

Ever for Pleasure han - Argentyna m / Ros m

2006

sp

Krzysztof Kluzowski

59,2

db

7-8

Aronia

Emetyt  - Amaltea  / Joker

2006

m

Andrzej Piwowarski

59,2

db

9-10

Tytania

Carry Son hol - Thais sp / Elmero KWPN

2006

sp

SK Racot

59,0

db

9-10

Habibi

Baryt  - Honda  / Huragan

2006

m

Aleksander Łój

59,0

db

11

Rota

El Bundy han. - Rubież sp / Lombardo KWPN

2006

sp

SK Racot

58,8

db

12

Fontana

Frazes  - Fonika  / Jar Club xx

2006

m

SK Walewice

58,2

db

13

Hrabina Emetytka

Emetyt – Herbatka / Hebron

2006

m

Grzegorz Rysak

58,0

db

14-15

Jubilatka

Frazes - Julka / Campetot xxoo

2006

m

SK Walewice

57,0

db

14-15

Grota

Top Gun xo - Graficzka/ First des Termes xo

2006

sp

SK Ochaby

57,0

db

16

Dolores

Frazes  - Doris Day  / Emetyt

2005

m

SK Walewice

55,7

db

18

Mocca

Baryt  - Morfina  / Emir

2006

m

Aleksander Łój

55,0

db

17

Cynthia

Chef Supreme xx - Czerda sp / Arion wlkp

2005

sp

SK Racot

54,8

db

19

Saba

Banita m - Salwa sp / Lando hol

2006

sp

SK Ochaby

54,5

db

20

Balerina

Browar  - Bianca  / Judex xx

2005

m

SK Walewice

53,8

db

21-22

Balerina

Wifon  - Bartnia  / Kwartet xo

2005

m

Roman Ferenc

53,2

db

21-22

Selena

Analog sp - Sewilla m / Laryks

2005

sp

SK Ochaby

53,2

db

23

Ariwa

Jasdasz  - Aisza  / Łyk Szampana

2006

m

Jarosław Pawlik

53,0

db

24

Planeta

Tabex  - Plejada II  / Kwartet xo

2006

m

Wojciech Włodarczyk

50,8

db

25-26

Bazylia

Vis Versa xo - Bibułka  / Campetot xxoo

2006

m

SK Walewice

49,7

dst

25-26

Andaluzja

Wolant  - Asturia / Barak

2006

m

Adam Ponikowski

49,7

dst

27

Czarka

Łyk Szampana-Czekanka / Hiszpański Rytm

2004

m

Paweł Wysocki

48,1

dst

28

Glosa

Szron sp - Gligenia II sp / Graf Quidam sp

2006

sp

SK Ochaby

47,7

dst

29

Łaskotka

Cisoń xx - Łysa Polana  / Campetot xxoo

2006

m

SK Walewice

45,7

dst.

 

 

UWAGA !! Dane koni małopolskich zostały pogrubione