Wyniki klaczy - ZT Bogusławice, 15.05.2009 r Email

Wyniki próby dzielności klaczy - ZT Bogusławice, 15.05.2009 r.

 

 

 

1

Pasja

Carry Son hol - Piroga wlkp / Czynel xx

2006

wlkp

SK Racot

65,0

bdb.

2

Druzja

Baryt  - Dropia  / Cyborg xx

2006

m

Maria Bieńko

62,0

bdb.

3

Godecja

Quamiro hol - Gardenia wlkp / Mangan xx

2006

wlkp

SK Racot

59,8

db.

4

Eria

Cedrus wlkp - Erytema wlkp / Jantar xx

2006

wlkp

SK Liski

59,7

db.

5

Persja

Hrubieszów  - Pacunelka Shagya/ Handel

2006

m

Aleksander Sokołowski

59,3

db.

6

In Shalla

Chef Supreme xx - Integracja wlkp / Orkisz

2006

wlkp

SK Racot

58,3

db.

7

Sabatina

Kamp - Setia  / Empik xx

2006

m

PPHU Algas

57,0

db.

8

Kleopatra

Emetyt  - Kańczuga / Przedświt XII-4

2006

m

Jan Zuber

56,3

db.

9

Łaskawa

Santiego thur - Łagra sp / Rubin han

2006

sp

Zenon Działek

55,3

db.

10-11

Jutlandia

Harbuz - Juturna / Hegemon

2006

m

Maria Bieńko

54,0

db.

10-11

Jurata

Halogen  - Jaskinia  / Jasdasz

2005

m

Wojciech Kmak

54,0

db.

12

Gleba

Banita m - Glicenia III sp / Graf Quidam

2006

sp

SK Ochaby

53,3

db.

13

Hilla Fraza

Frazes  - Hilla  / Akwen

2006

m

Jacek Zwierzchowski

53,0

db.

14

Dilajla

Liwiec  - Dumka  / Darak

2006

m

Mariusz Sura

52,3

db.

15

Iliada

Ałtaj wlkp - Idea wlkp / Aspirant wlkp

2005

wlkp

SK Liski

52,2

db.

16

Gondola

Lap Bej m - Gala sp / Ramzes wlkp

2006

sp

Kazimierz Mordaka

51,8

db.

17

Debata

Top Gun xo - Dewiza  / Mikron

2004

m

Edward Świerk

51,1

db.

18

Amazonka

Emetyt  - Andaluzja  / Tin Tin xxoo

2005

m

Stefania Ziomek

50,5

db.

19

Bystra

Liwiec  - Basta  / Edredon

2006

m

Marek Kuszaj

50,3

db.

20

Polisa

Hebron  - Periba  / Ping Pong

2006

m

Jerzy Dajczak

49,2

dst.

21

Sines

Szron sp - Smuga sp / Graf Quidam sp

2006

sp

SK Ochaby

45,5

dst.

22

Jasmina

Drop m - Jetta wlkp / Eszelon II wlkp

2006

wlkp

Józef Kmak

44,8

dst.

 

 

UWAGA !! Dane koni małopolskich zostały pogrubione.