Witamy !
I Otwarty Wojewódzki Czempionat Koni Ras Szlachetnych Białka 2011 - wyniki
Wpisany przez M.Staszałek   

Prezentujemy relację z I Otwartego Wojewódzkiego Czempionatu Koni Ras Szlachetnych który odbył się 17 września (sobota) na terenie SO w Białce. Impreza była połączona z obchodami jubileuszu 80-lecia Stada Ogierów w Białce.

  • Tytuł Najlepszego Konia Pokazu zdobyła  Ellen Grey (Grey – Embera po Berlin Bej) Teresy Idzik

 

Klaczki roczne i dwuletnie (pierwsza piątka)

  1. Ellen Grey (Grey – Embera po Berlin Bej) hod. Teresa Idzik
Więcej…
 
XXV KWZH Poznań
Wpisany przez M.Staszałek   

W zakładce KWZH Polagra pojawiły się wyniki i protokoły koni małopolskichz jubileuszowej XXV Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych która odbyła się w Poznaniu. Wyniki i zdjęcia do obejrzenia TUTAJ.

 
Zawody Krajowe WKKW 10-11 września 2011 Ujazd
Wpisany przez M.Staszałek   
Poniżej prezentujemy wyniki zawodów WKKW które odbyły sie w miniony weekend w miejscowości Ujazd. Liczną grupę wśród koni startujących stanowiły konie małopolskie. Pełne wyniki do pobrania TUTAJ (plik .pdf)
 
WKKW Racot wrzesień 2011 - Galeria i Wyniki
Wpisany przez M.Staszałek   

W zakładce Galerie zdjęć pojawiły się zdjęcia koni małopolskich startujących w Krajowych Zawodach w WKKW w Racocie które odbyły się na początku września. Szczegółowe wyniki TUTAJ (plik .pdf)

Do galerii przeniosą się Państwo automatycznie klikając zdjęcie poniżej.

ogier El Bonillo po Berlin Bej 

 

Serdecznie Zapraszamy

 
Czempionat koni ras szlachetnych + premiowanie sysaków i młodzieży w KJ Zbyszko
Wpisany przez M.Staszałek   

Podajemy wyniki koni małopolskich na Czempionacie koni  ras szlachetnych oraz premiowaniu sysaków i młodzieży  w Klubie Jeździeckim Zbyszko 13-14 sierpnia 2011

Klacze małopolskie:

  • Elekcja po Puszczyk
Więcej…
 
Dionizos Wicemistrzem Polski Młodych Koni w skokach
Wpisany przez M. Staszałek   
Miło nam poinformować że  podczas odbywających się we Wrocławiu MPMK w Skokach przez Przeszkody ogier Dionizos (Frazes m - Dida m po First des Termes xo) hod. SK Walewice zdobył Wicemistrzostwo Polski Młodych Koni w kategorii koni 5-letnich w Skokach. Ogier dosiadany był przez Andrzeja Głoskowskiego a stanowi własność Andrzeja Kubika.
 
Diokles Mistrzem Polski Młodych Koni w skokach
Wpisany przez M. Staszałek   

Miło nam poinformować że  podczas odbywających się we Wrocławiu MPMK w Skokach przez Przeszkody ogier Diokles (Haracz m - Dida m po First des Termes xo) hod. SK Walewice zdobył Mistrzostwo Polski Młodych Koni w kategorii koni 4-letnich w Skokach. Ogier dosiadany był przez Andrzeja Głoskowskiego a stanowi własność Andrzeja Kubika.

 

GRATULUJEMY !!!

 
Wojewódzki Cempionat Koni Ras Szlachetnych Białka, 17 wrzesnia 2011 r. - warunki uczestnictwa
Wpisany przez M. Staszałek   
Organizatorzy I Otwartego Wojewódzkiego Czempionatu Koni Ras Szlachetnych w Białce podjęli decyzję o zniesieniu opłat za start oraz za boks. Impreza zaplanowana została na sobotę, 17 września, zaś termin zgłoszeń mija już w najbliższy poniedziałek, 5 września. Gorąco zachęcamy do udziału! Poniżej zmienione i ostateczne warunki uczestnictwa.
Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 9 z 35