Witamy !
SO Białka - ogiery do dzierżaw hodowlanych na sezon rozpłodowy 2011/2012
Wpisany przez M.Staszałek   

SO Białka oferuje ogiery do dzierżaw hodowlanych na sezon rozpłodowy 2011/2012. Ogiery zostaną rozdysponowane w drodze przetargu:

  1. Do dnia 19.10.2011 r. SO Białka przyjmować będzie pisemne zgłoszenia/oferty na ogiery do dzierżaw.
  2. W dniu 21.10.2011 r. SO Białka ogłosi wyniki postępowania przetargowego dotyczącego przetargu pisemnego.
  3. W dniu 04.11.2011 r. SO Białka przeprowadzi dodatkowy przetarg ustny na ogiery nierozdysponowane w drodze przetargu pisemnego.

Poniżej lista oferowanych ogierów oraz szczegółowe informacje nt. zasad rozdysponowania ogierów i warunków dzierżawy, razem z formularzem ofertowym (w plikach PDF odczytywanych za pomocą programu Adobe Acrobat Reader):

Składanie ofert - wyłącznie na udostępnionych wyżej formularzach - do 19 października (decyduje skuteczne doręczenie).

Poniżej lista ogierów, które zostały rozdysponowane w wyniku przetargu pisemnego oraz lista ogierów przeznaczonych na przetarg ustny 4 listopada 2011 r. (w plikach PDF odczytywanych za pomocą programu Adobe Acrobat Reader):

Ogiery, które nie zostały rozdysponowane do dzierżaw hodowlanych w wyniku przetargu pisemnego, rozstrzygniętego 21 października oraz przetargu ustnego, zorganizowanego 4 listopada pozostają nadal w ofercie. Zainteresowani hodowcy proszeni są o kontakt z biurem SO Białka. Obowiązują zasady podane wyżej.

Stado Ogierów Białka Sp. z o.o.
22-300 Krasnystaw
tel./fax (82) 577 12 00
tel. (82) 577 12 01
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Przetarg na konie małopolskie w Janowie Podlaskim
Wpisany przez M.Staszałek   

Polski Związek Hodowców Koni Małopolskich informuje,
że w dniu 26 listopada 2011 r. (sobota) odbędzie się przetarg na konie własności Stadniny Koni w Janowie Podlaskim.
Początek licytacji, godz. 12.00. W ofercie 34 konie małopolskie i angloarabskie,od ogierów hodowlanych, klaczy elitarnych, przez młodzież, po konie użytkowe.


UWAGA! Przy kryciu klaczy hodowli SK Janów Podlaski ogierami własności SK Janów Podlaski przewidywane są  ulgi.

Za­pra­sza­my po konie z Ja­no­wa!

Szczegółową listę koni wraz z rodowodami, wymiarami i opisem znajdą Państwo na str www Janowa Podlaskiego lub klikając TUTAJ

 
Przegląd hodowlany w SK Janów Podlaski
Wpisany przez M.Staszałek   
Korzystając z zaproszenia i uprzejmości dyrektora SK w Janowie Podlaskim Pana Marka Treli przedstawiciele naszego związku mieli okazje uczestniczyć w przeglądzie hodowlanym w dziale półkrwi, który odbył się 17 listopada. Podczas przeglądu zostały zaprezentowane ogiery czołowe na zbliżający się sezon 2012: Awans (Vis Versa xo – Aragona po Szał xxoo), Efekt (Veritas xo – Emerycha po Ermitaż) oba hodowli własnej, oraz znany z polskich parkurów, uznany we Francji walewicki Frazes (Sebastian – Fryga po Judex xx). Wisienką na torcie wśród ogierów był kary Baryt (Decoration xo – Bawełna po Oregon xx) który jest jednym w Polsce ogierem rasy małopolskiej startującym w zawodach WKKW rangi ***. Zgromadzonym gościom, wśród których znaleźli się in­spek­to­rzy ANR, przed­sta­wi­cie­le PZHK, LZHK, SGGW i SO Biał­ka bardzo podobał się typ janowskich matek, a wśród tegorocznego przychówku największą uwagę przykuło potomstwo ogiera Awans.
 
Regionalna Wystawa Koni Małopolskich Bogusławice 2011 - wyniki
Wpisany przez M.Staszałek   

Prezentujemy pełne wyniki Regionalnej Wystawy Koni Małopolskich która odbyła się w SO Bogusławice 22.10.2011.

  • Szczegółowe wyniki wraz z ocenami sędziów (plik .pdf) POBIERZ

Klasa sysaków:

  • 1 m-ce Leksander (Dionizos – Lady po Drops) hod.S.Zaremba wł. A.Ostrowska
Więcej…
 
ZT Bogusławice 2011 - Wyniki
Wpisany przez M.Staszałek   

W zakładce Zakłady Treningowe w dziale OGIERY pojawiły się szczegółowe wyniki próby dzielności dla ogierów ras szlachetnych w ZT Bogusławice do której przystąpiło 3 ogiery małopolskie. Tylko jeden z nich uzyskał prawo wpisu do ksiąg i licencje hodowlaną. Jest nim prudnickiej hodowli Dżihad (Diabełek - Dżonka po Len) stanowiący własność Jacka Ostrowskiego.

 

 

 
Przetarg SO Białka
Wpisany przez M.Staszałek   

SO Białka oferuje ogiery małopolskie do dzierżaw hodowlanych na sezon rozpłodowy 2011/2012. Ogiery zostaną rozdysponowane w drodze przetargu:

  1. Do dnia 19.10.2011r. SO Białka przyjmować będzie pisemne zgłoszenia/oferty na ogiery do dzierżaw.
  2. W dniu 21.10.2011r. SO Białka ogłosi wyniki postępowania przetargowego dotyczącego przetargu pisemnego.
  3. W dniu 04.11.2011r. SO Białka przeprowadzi dodatkowy przetarg ustny na ogiery nierozdysponowane w drodze przetargu pisemnego.

Poniżej lista oferowanych ogierów oraz szczegółowe informacje nt. zasad rozdysponowania ogierów i warunków dzierżawy, razem z formularzem ofertowym (w plikach PDF odczytywanych za pomocą programu Adobe Acrobat Reader):

Więcej…
 
ZT Gniezno 2011 - wyniki
Wpisany przez M.Staszałek   
W zakładce Zakłady Treningowe w dziale OGIERY pojawiły się szczegółowe wyniki próby dzielności o profilu zaprzęgowym dla ogierów ras szlachetnych która odbyła się w ZT Gniezno. W stawce 6 ogierów był tylko 1 ogier małopolski. Był nim ciemnogniado-tarantowaty Bajerant (Łyk Szampana - Borówka po Birkut) hod. K. Rogalska wł. E. Mencel. Ukończył próbę z oceną DB i 3 lokatą.
 
WKKW Jaroszówka i Stara Miłosna
Wpisany przez M.Staszałek   

Poniżej prezentujemy wyniki ostatnich w tym sezonie zawodów WKKW rozgrywanych w tym samym terminie w 2 rożnych częściach Polski na których startowała kilkanaście koni małopolskich:

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 7 z 34